LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo

LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo to tytuł zainspirowany oczekiwanym filmem LEGO® Przygoda 2 od Warner Bros. Pictures i Warner Bros. Animation Group. Obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz Emmet wraz z grupą bohaterów muszą wybrać się poza granice swojego świata i uratować przyjaciół przed dziwnymi mieszkańcami układu Siostar. Gracze wyruszą w przestrzeń kosmiczną, odkryją nowe planety i sprawdzą swoje umiejętności architektoniczne.

Cechy charakterystyczne:


• Ukochane postaci – Emmet, Żyleta, LEGO® Batman i ich przyjaciele powracają z nowymi i tajemniczymi postaciami, takimi jak Generał Zadyma i Rex Dangervest. Odblokuj i graj jako ponad 100 grywalnych postaci z filmu LEGO® Przygoda 2 i pierwszej części serii, w tym Lord Biznes i Benny.


• Nowe światy do odkrycia – Podróżuj poprzez system Siostar i odkryj nowe światy. Wznoś budowle, żeby odblokować więcej nagród i misji.


• Odbuduj świat – Buduj specjalne obiekty LEGO®, by odkryć nowe obszary i przedmioty. Wznoś budowle, żeby odblokować więcej nagród i misji.


• Udoskonalona walka – Poznaj ulepszoną mechanikę walki, w tym bitew przeciwko obcym statkom i wymagającym bossom. Używaj combo, by wykonać specjalny atak budowania każdą z postaci.

LISTA SKLEPÓW Z GRAMI LEGO

Sklepy stacjonarne:

Sklepy internetowe: