LEGO® Ninjago

W grze LEGO Ninjago użytkownicy mogą wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła kolejnym falom wrogów jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu, broniąc swego domu, Krainy Ninjago, przed złym lordem Garmadonem i jego rekinią armią. Aby to zrobić, muszą opanować Zwinnitzu, technikę pozwalającą im na przemierzanie Ninjago dzięki szeregowi umiejętności takich jak bieganie po ścianach, wysokie skoki czy walka z wrogami i rozwój swych zdolności bojowych. Odkrycie mocy Spinjitzu pozwala im natomiast walczyć wspólnie.


Gra dostępna z polskim dubbingiem!

Gra zawiera osiem ogromnych, pełnych akcji lokacji związanych z fabułą LEGO NINJAGO: Film. W każdej z nich znajduje się też dojo z wyzwaniem, gdzie ninja mogą testować swoje umiejętności w walce z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Mapy bitewne pozwalają im natomiast mierzyć się z rodziną i znajomymi w czterech różnych lokalnych trybach gry na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy.

W polskiej wersji językowej głosu udzielili aktorzy z serialu LEGO Ninjago, a gościnnie wystąpił Łukasz Walaszek z popularnego kanału YouTube – Yoczook.

LISTA SKLEPÓW Z GRAMI LEGO

Sklepy stacjonarne:

Sklepy internetowe: